Pomůžeme Vám poznat všechny tváře vašich informací

Archiv aktualit

zpět na aktuality
 • Datová analýza pro Zaměstnaneckou pojišťovnu Škoda

  9. prosince 2021

  STYRAX Consulting, a.s. získal novou zakázku na vypracování datových analýz o úhradách zdravotních služeb za pojištěnce Zaměstnanecké pojišťovny Škoda. Cílem analýz je poskytnutí uceleného pohledu na síť poskytovatelů zdravotních služeb. K vypracování analýz bude extenzivně využito prvků umělé inteligence a v konečném důsledku by výsledky měly být využity jako podklad pro zefektivňování smluvní politiky zdravotní pojišťovny.

 • Rozšíření Centrálního informačního systému pro Notářskou komoru ČR

  25. říjen 2021

  Letošní novela notářského řádu si vyžádala významné rozšíření Centrálního informačního systému Notářské komory, který naše společnost dlouhodobě spravuje. Do systému bylo během podzimu zavedeno několik nových agend a funkcionalit, například nyní centralizovaná Evidence ověřených podpisů nebo Sbírka dokumentů. Jedním z významných rozšíření je i možnost notářského zápisu na dálku, kdy ověření klienta probíhá prostřednictvím eIdentity či BankID. Od října je zprovozněna i agenda evidence apostilních doložek vydaných fyzicky na pracovištích NK ČR i korespondenčně na základě přístupu klientů prostřednictvím internetu.

  Projekt rozšíření CIS byl dokončen plným napojením původních i nově přidaných agend na Základní registry napříč celým systémem.

 • Spuštění blockchainového řešení Diplomachain

  16. září 2021

  Ve spolupráci se společností NEXPRO Communications s.r.o. jsme úspěšně dokončili aplikaci Diplomachain. Jedná se o řešení nad blockchainovou sítí ElA blockchain, určené speciálně pro evidenci a prokazování pravosti elektronických verzí vysokoškolských diplomů. Aplikace umožňuje pracovníkům vysoké školy založit do blockchainu záznam o vydaném diplomu tak, aby si na této platformě mohl následně kdokoliv ověřit pravost diplomu. Aplikace je dostupná na blockchain.diplomachain.cz.

 • STYRAX, a.s. získal mezinárodní certifikát Top Rating®

  27. srpen 2021

  Stali jsme se držiteli prestižního mezinárodního ocenění Top Rating® společnosti Dun & Bradstreet, které je nezávislým ratingem firem s dlouholetou tradicí. Získat ocenění mohou jen společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě „1“ po dobu minimálně 12 měsíců. Certifikát tak potvrzuje, že se řadíme do exkluzivní skupiny nejdůvěryhodnějších firem v České republice, oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost naší společnosti a potvrzuje, že obchod s naší společností je na minimální úrovni rizika.

  Společnost Dun & Bradstreet se již téměř 200 let věnuje analýze klíčových obchodních dat a za dobu svého působení se vypracovala na pozici lídra v oblasti analytických nástrojů a datových řešení.

 • Úspěšné dokončení Analýzy dat o úhradách ambulantních zdravotních služeb pro Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra České republiky

  6. srpen 2021

  Společnost STYRAX Consulting úspěšně dokončila Analýzu ekonomicko-medicínských ukazatelů pro ZPMV ČR. Analýza využívá prvků umělé inteligence a je vhodná zejména pro vyjednávání s poskytovateli zdravotních služeb. Může dokonce sloužit jako významný podklad pro formování smluvní politiky zdravotní pojišťovny.

 • Společnosti STYRAX, a.s. je 15 let

  15. červen 2021

  Patnáctého června letošního roku uplynulo patnáct let od zahájení poskytování služeb společností STYRAX, a.s..

  Společnost STYRAX, a.s. si během doby svého fungování zajistila významné renomé v oboru a vydobyla si pevnou pozici na trhu informačních technologií.

  V současné době má firma včetně dceřiné společnosti STYRAX Consulting, a.s. přes sedmdesát zaměstnanců rozmístěných do pěti poboček.

  Od svého založení v roce 2006 společnost nepřetržitě roste, a i mnoha ohledech mimořádný uplynulý rok byl v historii firmy zároveň obchodně nejúspěšnější, což společnosti potvrzuje její správné směřování a dodává optimistický výhled do dalších let.

 • Realizace technického řešení projektu Samotesty-covid.cz

  17. květen 2021

  STYRAX, a.s. úspěšně realizoval technické řešení projektu Samotesty-covid.cz pro všech 7 zdravotních pojišťoven působících v České republice. Ve velmi krátkém čase necelých 3 týdnů se v úzké spolupráci s pracovníky zdravotních pojišťoven podařilo vytvořit spolehlivý informační systém zajišťující možnost vykazování testů na přítomnost viru/antigenu viru SARS-CoV 2 provedených zaměstnavateli. Informační systém je od 1. 4. 2021 plně k dispozici všem oprávněným žadatelům. Požadavky jsou v tomto systému průběžně zpracovávány a předávány k validaci a proplácení příslušné zdravotní pojišťovně.

 • Obdrželi jsme mezinárodní certifikát Bisnode AAA Platinum

  22. březen 2021

  Stali jsme se držiteli prestižního mezinárodního ocenění AAA Platinum společnosti Bisnode, které je nezávislým ratingem firem s více než 112letou tradicí. Tento certifikát potvrzuje, že se řadíme mezi nejdůvěryhodnější firmy v České republice, protože již po dobu pěti let splňujeme nejpřísnější kritéria hodnocení ekonomických subjektů podle statistického prediktivního modelu Bisnode.

  Hodnocení AAA je nezávislým ratingem firem, jehož historie sahá až do roku 1908. Získáním certifikátu se naše společnost zařadila do exkluzivní skupiny nejdůvěryhodnějších společností v České republice.

 • Nástroj pro modelování úhrad lůžkové péče pro RBP, zdravotní pojišťovna

  25. únor 2021

  STYRAX Consulting, a.s. uspěl ve výběrovém řízení na dodání nástroje pro provedení analýzy lůžkové péče pro RBP, zdravotní pojišťovnu. Nástroj vyhodnocuje dopady uzavření dohody o ceně s poskytovatelem zdravotních služeb akutní lůžkové péče a umožňuje modelovat pravděpodobný výsledek vyúčtování zdravotní péče.

  Získaná zakázka tak opět potvrzuje rostoucí oborové renomé našich profesionálních konzultantů.

 • Obchodní partnerství s SAS Institute

  26. leden 2021

  Společnosti STYRAX Consulting, a.s. a SAS Institute uzavřely v prosinci 2020 smlouvu o partnerství. Na jejím základě se STYRAX Consulting, a. s. stává partnerem SAS Institute s právem autorizované implementace řešení na platformě SAS ve Slovenské republice.

  Partnerská kategorie SAS Consulting Partner současně zaručuje konzultačnímu týmu STYRAX Consulting, a.s. rozsáhlou podporu jak v oblasti implementační, tak v oblasti dalšího rozvoje znalostí a dovedností v technologiích SAS.

 • Analýza ekonomicko-medicínských ukazatelů pro ZPMV ČR

  18. leden 2021

  STYRAX Consulting, a.s. získal novou zakázku na vypracování analýzy ekonomicko-medicínských ukazatelů pro Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra České republiky. Cílem analýzy je poskytnutí uceleného pohledu na síť poskytovatelů zdravotních služeb. K vypracování analýzy bude extenzivně využito prvků umělé inteligence a v konečném důsledku by výsledky měly být využity jako podklad pro zefektivňování smluvní politiky zdravotní pojišťovny.

  Získaná zakázka je další v řadě dokládající odbornost a profesionalitu našich konzultantů a schopnost efektivně využívat moderních technologických prostředků.

 • Konference o online vzdělávání na školách VIMonline2020

  21. října 2020

  Protože stávající situace neumožňuje spolku VIM.Perk, jehož je STYRAX, a.s. zakládajícím členem, uskutečňovat všechny naplánované aktivity, přišel spolek s iniciativou uspořádání konference o vzdělávání především na základních školách v rámci distanční výuky VIM.online 2020.

  V uplynulém týdnu se uskutečnila on-line konference "Co nás naučila krizová online výuka – nečekaný experiment se vzděláváním na dálku, a to formou panelové diskuze, metodického workshopu a na závěr se vybraní hosté podělili o dobré příklady z praxe.

  Zájem o webinář byl vysoký, počet registrovaných posluchačů přesáhl 120, a to včetně účastníků ze Slovenska.

  Záznam z webináře je možné shlédnout zde - VIM.online 2020.

 • Pilotní projekt na Fraud detection ve zdravotní pojišťovně

  23. září 2020

  Společnost STYRAX Consulting, a.s. uspěla se svou nabídkou na realizaci pilotního projektu Fraud detectionu v RBP, zdravotní pojišťovně. Jedná se tak o další významnou zakázku na analýzu dat s využitím prvků umělé inteligence a samoučících se prvků v sektoru veřejného zdravotního pojištění.

 • Proti proudu a stále nabíráme

  11. září 2020

  Ne, nejsme žádní vodáci a nenabíráme vodu.

  Na rozdíl od některých jiných společností v této turbulentní době neřešíme existenční problémy, ale spíše potřebujeme nabrat posily, nové kolegy, kteří nám pomůžou zvládnout záplavu práce, se kterou se potýkáme.

  Aktuálně otevřené pozice najdete v sekci Kariéra, pokud máte zájem se přidat k naší posádce. Pokud nechcete nebo nemůžete sami, třeba víte o někom, komu by přestup do nového týmu přišel vhod. Pak ho na volná místa prosím upozorněte, třeba to bude právě on/ona, koho rádi přivítáme na palubě, děkujeme.

 • I nadále podporujeme Pražskou ZOO

  24. června 2020

  Před rokem jsme se stali jedním z adoptivních rodičů rodinky emu hnědého a rodinky lachtanů jihoafrických v ZOO Praha. Rozhodli jsme se v podpoře pokračovat a určitě jsme i dobře udělali.

  Dlouhotrvající sucha vystřídaly vytrvalé nebo prudké deště a tak se stalo, že v neděli 14. června vyplavila přívalová vlna od Bohnic kompletní expozici lachtanů. Výběh emu hnědých naštěstí zůstal bez vážnější újmy. Jak emu, tak i lachtani samotní jsou naštěstí v pořádku, ale lachtaní bazén musel být zcela vypuštěn kvůli silnému znečištění.

  Jsme rádi, že jsme i formou našeho adoptivního příspěvku mohli přispět k rychlému, důkladnému a jistě i finančně náročnému vyčištění prostoru pro lachtaní vodní radovánky.

 • Jsme zpátky

  1. června 2020

  Během posledních dvou a půl měsíců jsme si ověřili, že díky moderním technologiím dokážeme bez problémů pracovat bez výpadků a s nezměněnou intenzitou i z domova. STYRAX využívá pracoviště po celé ČR, takže nám vzdálený způsob práce na našich projektech nijak nevadí a nevadil nám ani po dobu pandemie.

  Díky uklidňující se situaci v ČR již pomalu nazrál čas pro návrat pracovníků zpět do našich kanceláří, přeci jen vzájemný fyzický kontakt nelze v určitých oblastech nikdy zcela nahradit.

  Od začátku měsíce června nás tedy většinově zastihnete zpět v kancelářích jednotlivých poboček.

  Pro stávající klienty bude návrat našich pracovníků zpět do kanceláří stejně plynulý a nepostřehnutelný, jako tomu bylo při přesunu na home office.

 • Pracujeme bez přerušení i nadále

  25. března 2020

  Stejně jako všechny firmy na trhu, tak i obě naše společnosti, STYRAX, a.s a STYRAX Consulting, a.s., se musely přizpůsobit nastalé nepříznivé situaci a zaváděným mimořádným opatřením.

  Naší výhodou oproti ostatním společnostem je fakt, že pracujeme s moderními technologiemi a není pro nás žádnou překážkou, když většina našich pracovníků nyní vykonává svou práci mimo kanceláře. A tak i v nastalé situaci zůstáváme plně akceschopní a na projektech pracujeme bez výpadků s nezměněnou intenzitou.

  Kvalita našich služeb zůstává na stejné úrovni a nebude se snižovat ani do budoucna.

  Pro naše stávající i nové zákazníky zůstáváme k dispozici prostřednictvím telefonu, elektronických komunikačních nástrojů a také e-mailu.

 • Mladý programátor vychovává možné posily do týmu

  19. února 2020

  Za přispění spolku VIM.Perk, z.s., jehož je STYRAX, a.s. zakládajícím členem, byl při Všeobecném a sportovním gymnáziu Vimperk v lednu 2020 otevřen kroužek programování „Mladý programátor“. Třináct chlapců a dvě dívky, žáků osmiletého gymnázia a základních škol na Vimpersku si postupně osvojují základní principy programování, které využívají mladí programátoři kromě jiného i při vývoji jednoduchých 2D her.

 • Dny vědy a techniky ve Vimperku

  22. listopadu 2019

  Souběžně s celostátním Týdnem vědy a techniky, každoročně pořádaného Akademií věd ČR, proběhly Dny vědy a techniky ve Vimperku. Pořádající spolek VIM.Perk, z.s., jehož je STYRAX, a.s. hrdým zakládajícím členem, v tomto týdnu zorganizoval hned několik zajímavých přednášek a exkurzí.

  V části určené pro školy navštívili žáci osmých tříd TV a rozhlasový vysílač Cukrák, zaposlouchali se do přednášek pana Milana Halouska na téma "Kosmonautika a my" a pana Vladislava Slezáka "Hvězdárna dětem".

  Pro veřejnost pak byly připraveny rovněž dvě přednášky. První z nich na téma "Apollo 11: Malý krok pro člověka, ale veliký skok pro lidstvo" přednášel opět pan Milan Halousek.

  Na druhou přednášku RNDr. Jiřího Grygara CSc. "Jsme ve Vesmíru sami?" v sobotu do kulturního domu dorazilo úctyhodných 150 posluchačů.

  Úspěšná přednáška se tak stala vyvrcholením týdne nabitého zajímavým programem. Kladné ohlasy zcela určitě motivují členy pořadatelského spolku VIM.Perk k přípravě dalšího ročníku a naskýtá se jim tak ideální příležitost založit novou tradici pro celé město Vimperk.

 • STYRAX, a.s. zakládajícím členem spolku VIM.Perk, z.s.

  8. listopadu 2019

  STYRAX, a.s. se stal jedním ze zakládajících členů spolku VIM.Perk, z.s., který si za svůj hlavní cíl klade podporu rozvoje technického vzdělávání ve Vimperku a okolí.

  Spolu s ostatními členy spolku bude prostřednictvím organizování akcí pro školy, spolufinancováním technických a vzdělávacích projektů ve školách a nabídkou firemních praxí motivovat a podporovat žáky ve studiu technických oborů.

  Jednou z prvních akcí spolku je pořádání Dnů vědy a techniky ve Vimperku s bohatým přednáškovým programem, včetně přednášky předního popularizátora astronomie a astrofyziky pana RNDr. Jiřího Grygara, nebo uspořádání exkurzí žáků ZŠ do TV a rozhlasového vysílače Praha Cukrák.

  Pro více informací navštivte www.vimdotperk.cz.

 • Desáté výročí založení STYRAX Consulting, a.s.

  11. září 2019

  Právě dnes uplynulo 10 let od založení společnosti STYRAX Consulting, a.s.

  Děkujeme našim klientům, partnerům a především kolegům, že nám umožnili se dostat tam, kde nyní jsme.

  STYRAX Consulting se brzy po svém vzniku etabloval v oblasti systému zdravotního pojištění jako společnost s pokročilým know-how disponující vysoce kvalifikovanými odbornými konzultanty.

  Poradenská činnost synergicky doplňuje aktivity mateřské společnosti na poli softwarového vývoje a rozšiřuje portfolio poskytovaných služeb o business poradenství, návrhů softwarových řešení a informačních systémů, analýzu dat či optimalizaci procesů ve zdravotnictví.

  Služby tohoto charakteru přináší výraznou přidanou hodnotu pro klienty společnosti a zároveň jsou významnou konkurenční výhodou.

 • Zajištění rozvoje a servisní podpory VITAKARTA ONLINE

  18. července 2019

  Společnost STYRAX, a.s. zvítězila ve veřejné zakázce "Rozvoj a servisní podpora VITAKARTA ONLINE" vypsané Oborovou zdravotní pojišťovnou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví a bude tak moci pokračovat v rozvoji tohoto úspěšného produktu OZP i v následujících letech.

  Jedná se o další rozsáhlou zakázku, kterou STYRAX, a.s. získal a je zároveň potvrzením odbornosti, profesionality a konkurenceschopnosti společnosti STYRAX, a.s. jako specialisty na dodávky služeb IT v sektoru zdravotních pojišťoven.

 • Stali jsme se adoptivními rodiči

  15. června 2019

  Druhou červnovou sobotu jsme pro naše pracovníky a jejich rodiny uspořádali návštěvu ZOO Praha. Účast byla hojná, počasí nám přálo.

  Při této příležitosti nám byly vedením ZOO Praha oficiálně předány certifikáty osvědčující adopci dvou námi vybraných zvířat. STYRAX, a.s. adoptoval lachtana jihoafrického a STYRAX Consulting, a.s. se stal adoptivním rodičem emu hnědého.

  Adopce zvířat v ZOO Praha je jednoduchý a milý způsob, jak udělat radost nejen sobě, ale i někomu dalšímu a alespoň něco málo přírodě vrátit.

 • Nová kompetence STYRAX, a.s. - Integrační platforma WSO2

  10. června 2019

  Společnost STYRAX, a.s. předala do produkčního provozu první etapu projektu integrace ve společnosti Sodexo Pass Česká republika a. s.. Součástí první etapy dodávky byl výběr vhodné integrační platformy. Jako platforma byl vybrán produkt společnosti WSO2 - Enterprise Integrator, který se během první etapy podařilo začlenit do infrastruktury zákazníka spolu s prvními službami zajišťujícími odlehčení zátěže primárních systémů pomocí cachování klíčových entit do databáze Redis. Integrace systémů je dlouhodobý proces, na kterém pracuje společný integrační tým. Projekt tak dále pokračuje další etapou, ve které se postupně přepojuje komunikace systémů přes integrační platformu.

 • Úspěšné dokončení Analýzy dat o úhradách ambulantních zdravotních služeb pro RBP, zdravotní pojišťovna

  13. května 2019

  Společnost STYRAX Consulting úspěšně dokončila Analýzu dat o úhradách ambulantních zdravotních služeb pro RBP, zdravotní pojišťovna. Analýza využívá prvků umělé inteligence a je vhodná zejména pro vyjednávání s poskytovateli zdravotních služeb. Může dokonce sloužit jako významný podklad pro formování smluvní politiky zdravotní pojišťovny. Z reakcí zákazníka se zdá, že jsou s výsledky analýzy spokojeni a že výsledky jsou pro zdravotní pojišťovnu značným přínosem.

 • Spuštění sociální sítě se zdravotní tématikou MUDRLAND

  5. dubna 2019

  STYRAX Consulting, a.s. spustil na přelomu roku novou sociální síť MUDRLAND. Platforma je zaměřená výhradně na témata spojená se zdravím a péčí o zdraví. Registrovaní uživatelé portálu zcela anonymně sdílí a diskutují své problémy, zkušenosti a rady týkající se zdravotního stavu. Hodnotu informací obsažených v diskuzích pomáhají udržet také odborníci, kteří do diskuzí vstupují vedle běžných uživatelů.
  Připojit se je možné přímo na www.mudrland.cz nebo zažádat prostřednictvím e-mailu info'@'mudrland.cz.

 • Oznámení o převzetí části společnosti Corpus Solutions a.s.

  1. února 2019

  Společnost STYRAX, a.s. oznamuje, že na konci roku 2018 podepsala dohodu o převzetí části společnosti Corpus Solutions a.s. Hlavní činností této části podniku jsou projekty pro Notářskou komoru ČR a Česká republika – Kancelář Senátu.
  Akvizice je ve shodě se strategií rozvoje firmy STYRAX, a.s. Záměrem je posílení pozice ve vývoji a dodávce špičkových informačních systémů splňujících náročné požadavky zákazníků.
  Společnost STYRAX, a.s. se podílí mimo jiné na vývoji významných informačních systémů v oblastech finančních trhů a systému veřejného zdravotního pojištění. Mezi významné zákazníky společnosti STYRAX, a.s. patří Centrální depozitář cenných papírů, a.s. Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s., Národný centrálny depozitár cenných papierov, a.s., Sodexo Pass Česká republika a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, Kapsch Telematic Services spol. s r.o. a další.

 • Analýza dat o úhradách ambulantních zdravotních služeb pro RBP, zdravotní pojišťovna

  27. prosince 2018

  V polovině prosince uspěl STYRAX Consulting, a.s. se svou nabídkou na zajištění analýzy dat o úhradách ambulantních zdravotních služeb v zakázce, kterou vypsala RBP, zdravotní pojišťovna.
  Jedná se tak o další významnou zakázku na analýzu dat s využitím prvků umělé inteligence v sektoru zdravotního pojištění a potvrzení odbornosti a profesionality našich konzultantů.

 • Program vzdělávání zaměstnanců ve společnosti STYRAX, a.s.

  20. prosince 2017

  Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004831
  Operační program Zaměstnanost, výzva č. 043
  Příjemce: STYRAX, a.s.
  Období realizace: 1. 7. 2017 – 30. 6. 2019
  Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců společnosti STYRAX, a.s. a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

 • Úspěšné dokončení projektu Analýza pacientů s onemocněním diabetes mellitus 2. typu a prediabetes pro DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

  30. září 2017

  Společnost STYRAX Consulting úspěšně dokončila projekt Analýza pacientů s onemocněním diabetes mellitus 2. typu a prediabetes pro DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
  Výsledky analýzy přináší podrobnější pohled na chronicky nemocné diabetiky 2. typu a prediabetiky za účelem vypracování cílené intervence programů péče o chronicky nemocné. Vyvinuté algoritmy umožňují z dat vykázané zdravotní péče nejen identifikovat pacienty, které již onemocněním trpí, ale i osoby, které mají výrazně zvýšenou pravděpodobnost, že u nich bude v nejbližším období tato nemoc diagnostikována.

 • Zajištění provozní podpory, údržby a rozvoje informačního systému AP CMU

  24. srpna 2017

  Společnost STYRAX, a.s. ve spolupráci se společností Solitea Business Solutions s.r.o. uspěla ve veřejné zakázce „Zajištění provozní podpory, údržby a rozvoje informačního systému AP CMU".

 • Mobilní aplikace pro POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. (PXE)

  17. červenec 2017

  Společnost STYRAX, a.s. vyvinula pro POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. mobilní aplikaci mPXE. Tato aplikace nabízí aktuální data z obchodování s elektřinou a zemním plynem na burzovní platformě POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE. V on-line režimu je napojena na obchodní systém a dovoluje sledovat aktuální nejlepší prodejní a nákupní cenu a uzavřené obchody. Uživatel má možnost výběru kontraktů, jež chce sledovat, a rovněž nastavení podmínek pro upozornění při změně ceny. K dispozici jsou grafy vývoje cen. Aplikace rovněž nabízí sledování aukcí elektřiny a zemního plynu pro koncové zákazníky, včetně on-line sledování právě probíhající aukce. Navíc umožňuje modelovat vývoj ceny, jaké by spotřebitel patrně dosáhl, kdyby se aukce účastnil. Aplikace dále přináší základní informace a novinky z burzy. Aplikaci je možné si zdarma stáhnout v App Store a Google Play.

 • Úspěšné dokončení projektu Analýza pro vyhodnocování ekonomicko-medicínských ukazatelů poskytovatelů ZS pro DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

  28. duben 2017

  Společnost STYRAX Consulting úspěšně dokončila projekt Analýza pro vyhodnocování ekonomicko-medicínských ukazatelů poskytovatelů ZS pro DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
  Analýza ekonomicko-medicínských ukazatelů je vhodná zejména pro vyjednávání s poskytovateli zdravotních služeb, nastavení motivačních mechanismů v rámci systémů řízené péče a jako podstatný podklad pro formování smluvní politiky zdravotní pojišťovny. Výsledkem je ekonomický pohled na klinické procesy.

 • Integrovaný Centrální Informační Systém pro OZP

  22. března 2017

  Společnost STYRAX, a.s. ve spolupráci s WEBCOM, a.s. uspěla ve výběrovém řízení na dodávku Integrovaného Centrálního Informačního Systému pro Oborovou zdravotní pojišťovnu.

 • Úspěšná migrace CDCP SR do evropského systému T2S

  7. února 2017

  Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s. úspěšně přešel do celoevropského systému pro zúčtování obchodů s cennými papíry T2S. Tento krok byl spojen s přechodem na novou verzi systému IS CDCP T2S, který dodává společnost DATAROAD, a.s. ve spolupráci s naší společností STYRAX, a.s.

 • STYRAX Consulting expanduje do zahraničí

  15. ledna 2017

  STYRAX Consulting získal zakázku na rozsáhlou analýzu dat v největší soukromé zdravotní pojišťovně na Slovensku.

 • STYRAX, a.s. oslavil 10. let svého fungování

  15. června 2016

  STYRAX, a.s. v červnu 2016 oslavil 10. let poskytování služeb svým klientům.

 • STYRAX, a.s. dokončil implementaci informačního systému pro Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s.

  9. května 2016

  STYRAX, a.s. ve spolupráci se společností Dataroad, s.r.o. úspěšně dokončil implementaci hlavního informačního systému pro Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s. jedná se o informační systém obsahující kompletní předmět činnosti centrálního depozitáře cenných papírů od evidence cenných papírů až po vypořádání obchodů s cennými papíry.

 • STYRAX, a.s. členem obchodní Komory pro státy Arabského zálivu

  26. května 2015

  STYRAX, a.s. se stal členem obchodní Komory pro státy Arabského zálivu. Více informací o této organizaci na adrese cgbc.cz

 • Nový web společnosti STYRAX, a.s.

  25. března 2015

  Společnosti STYRAX a STYRAX Consulting spustily v březnu 2015 tyto nové webové stránky, které jsou spojené i s úpravou firemního loga obou společností.

 • Rozšíření společnosti STYRAX, a.s.

  1. srpna 2014

  1. 8. 2014 otevřela společnost STYRAX, a.s. novou pobočku v Písku. Nová pobočka se nachází v prostorách Technologického centra Písek. Vzniklo takto další vývojářské pracoviště pro realizaci projektů naší společnosti.

 • Ukončení projektu „Zvýšení konkurenceschopnosti společnosti STYRAX, a.s. prostřednictvím systematického a efektivního vzdělávání svých zaměstnanců"

  31. prosince 2012

  V souladu s plánem byl k 31.12.2012 ukončen projekt CZ.1.04/1.1.02/35.01384 - „Zvýšení konkurenceschopnosti společnosti STYRAX, a.s. prostřednictvím systematického a efektivního vzdělávání svých zaměstnanců“ z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Adaptibilita a konkurenceschopnost. Projekt v celkové schválené dotaci 1 655 928 Kč byl zahájen na počátku roku 2011 a umožnil společnosti STYRAX, a.s. prohloubení možností vzdělávání svých zaměstnanců.

  Na základě pozitivních zkušeností z projektu bude naše společnost pokračovat v obdobné formě vzdělávání svých zaměstnanců i v dalších letech.

 • Rozvoj IT řešení spol. STYRAX

  1. června 2012

  Společnost STYRAX, a.s. realizovala v rámci programu ICT a strategické služby – Výzvy III projekt "Rozvoj IT řešení spol. STYRAX" pod číselným označením 2.2 ITS03/357. Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti EU – Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).

zpět nahoru